Jdi na obsah Jdi na menu
 


Řeč těla

Příspěvky

Řeč těla (20) - Ženské pohledy

26. 7. 2012

Když vidíme pěknou ženu, snažíme se jí přiblížit, přestože jí ani nemusíme chtít oslovit. Totéž ale udělá i žena, které se líbíte. Také se vám bude snažit přiblížit na určitou vzdálenost. Sledováním svého okolí tak můžete zjistit, která z žen má o vás zájem. 

 

Řeč těla (19) - Doteky

26. 7. 2012

 Úspěšně svedení ženy není náhoda. Jde o zcela cílený postup složený z několika dílčích procesů. Všechny fáze však mají jednu věc společnou - musíte se ženy dotýkat.

 

Řeč těla (18) - Ženské pohledy

26. 7. 2012

Víte, jak z pohledu ženy rozpoznáte, zda o vás má zájem? Její oči prozradí mnohem více, než se zdá. Pojďme se podívat na to, jakými typy pohledů vás může žena obdarovat, a co tyto pohledy znamenají. 

 

Řeč těla (17) - Oční kontakty

26. 7. 2012

Délka očního kontaktu rozhoduje o tom, nakolik dokážeme druhého člověka zaujmout. Zároveň ale platí, že příliš dlouhý oční kontakt druhého znervózní. Jak dlouho se tedy dívat ženě do očí a jak dlouho níže? 

 

Řeč těla (16) - Shrnutí

26. 7. 2012

 Také jste si už všimli, že co žena říká, se nutně nemusí shodovat s tím, co si doopravdy myslí? Je to tím, že k celkové zprávě přispívá nezanedbatelnou měrou řeč těla. V ideálním případě pak ona nemusí ani promluvit, aby on věděl, jak si u ní stojí.

 

Řeč těla (15) - Kroky namlouvání

26. 7. 2012

Poté, co jsme zjistili, jakými partiemi se vábí muži i ženy, nás nyní čekají kroky namlouvání. Když chce žena navázat s mužem kontakt, dělá to prostřednictvím signálů. Muž na tyto signály odpoví, a tak nám v podstatě vzniká namlouvací rituál, který absolvuje většina párů.

Namlouvací rituál obsahuje 5 kroků, které za sebou následují v přesném sledu. 

 

Řeč těla (14) - Ženské tělo

26. 7. 2012

 Co považujeme na ženách nejpřitažlivější a proč? Tři části ženského těla se mužům líbí nejvíce, konkrétně jde o hýždě, ňadra a nohy. Muži se odedávna dohadují, která oblast ženského těla je ta nejkrásnější. A ženy? Ty nás vábí vším. Poznejme jejich zbraně! Sexuální signály nám ženy vysílají, i když se o to vůbec nemusí snažit. Příroda to zkrátka zařídila tak, že nám připadá přitažlivý téměř jakýkoli ženský pohyb. A pak se můžeme divit, že na Zemi začíná být přelidněno…

Hýždě
 

Řeč těla (13) - Mužské tělo

26. 7. 2012

  Většina žen vám bude tvrdit, že chce muže, který bude hodný, inteligentní a bude mít spoustu těch úžasných psychických vlastností, které ženy přece tak moc potřebují. Ale jakmile kolem ženy projde muž s vypracovanou postavou a oblečením na tělo, začne žena všechny tyto vlastnosti hledat očima.

 

Řeč těla (12) - Dvoření žen

26. 7. 2012

Když se žena dvoří muži, používá při tom značné množství signálů, jejichž účelem je dát najevo svoji sexualitu a poddajnost. Projdeme si nejčastější signály, které vám žena může při dvoření dávat. Pokud si je osvojíte, vždy bezpečně rozeznáte, když o vás žena bude mít zájem. 

 

Řeč těla (11) - Pozornost

25. 7. 2012

Budete se možná divit, ale málokterou ženu oslovíte, aniž by vám sama dala signál. Ženy jsou na signály zkrátka mistryně, a i když to tak nevypadá, většinou si samy často říkají o to, abychom o ně projevily zájem. Využívají k tomu naše podvědomí.